عضویت کلاس تنیس

از: 1,500,000 تومان / ماه

پاکسازی

شناسه محصول: نامعلوم دسته: محصول مربی سعید جمشیدی, طلا خسروشاهی, فردین ورمزیان

تنیس از ورزش های مدرن و گران قیمت محسوب می شود. این ورزش شامل یک سری حرکات تکرارشونده، کوتاه مدت و انفجاری است که بیشترین انرژی را از سیستم بی هوازی تامین میکند که پرورش این سیستم برای بازیکن اهمیت زیادی دارد. بازی های تنیس به صورت سینگل یا دبل و تیمی اجرا می شود و دارای مسابقات با رده های سنی مختلف یا به صورت آزاد می باشد.
پیدایش این ورزش در انگلستان بوده و بعد در سایر نقاط جهان نیز گسترش پیدا کرده است هرچند بسیاری این ورزش راکتی را به دید یک سرگرمی می نگرند اما باید بدانیم که تنیس از ورزش های المپیکی بوده و در سطح جهانی دارای چند تورنومنت می باشد مانند چهار مسابقات Grand Slam که به صورت سالیانه برگزار می گردد و از نظر رده بندی جهانی، جایزه نقدی و توجه عمومی دارای بیشترین اهمیت می باشد این مسابقات عبارتند از: آزاد آمریکا، آزاد استرالیا، آزاد فرانسه و ویمبلدون. ویمبلدون Wimbledon)) از قدیمی ترین آنها است که شروعش از سال 1877 می باشد و بعد از آن آزاد آمریکا 1881، آزاد فرانسه 1891 و در آخر آزاد استرالیا 1905.
پیدایش این ورزش در ایران به بعد از جنگ جهانی دوم بر می گردد. اولین مسابقات قهرمانی تنیس کشور در سال 1318 در ورزشگاه شیرودی بین تیم های آبادان و تهران برگزار گردید.
در حال حاضر یک علاقمند به پیگیری حرفه ای ورزش تنیس معمولا کار خود را با مسابقات آدینه که در مجموعه های تنیس هر شهر برگزار می گردد شروع کرده تا با فضای مسابقات آشنا شود. این مسابقات تنها برای به دست آوردن تجربه می باشد. بعد از آن در صورت تمایل به حضور در تیم ملی باید در مسابقات رسمی کشوری مانند مسابقات هزار امتیازی شرکت کرده و امتیاز و رنکینگ لازم برای حضور در تیم ملی را پیدا کنند که معمولا سی نفر اول کشوری به اردوی تیم ملی دعوت می شوند.
در سطح بین المللی تنیسورهای شناخته شده در سطح ملی که دارای رنکینگ لازم هستند با پرداخت ورودی وارد مسابقات فیوچرز (Futures) می شوند در مرحله بعد مسابقات ATP و در نهایت در Grand Slam شرکت می نمایند.

مربی

, ,

افراد

یک, دو

تعداد جلسه

10 جلسه, 20 جلسه, 30 جلسه

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “عضویت کلاس تنیس”
Shopping Cart